Strony internetowe a kreatory stron www – musisz to wiedzieć!

W dzisiejszych czasach strony www odgrywają istotną role obecnego życia a także działania w sieci. Zauważmy na to że gdyby nie wyszukiwarka google, strony internetowe oraz jakiekolwiek umiejętności posługiwania narzędziami w nich osadzonymi, to do dziś korzystalibyśmy z usług pobliskiego szewca, sklepu bądź książki zwanej panoramą firm.

strona internetowa

Strona internetowa a kreatory http://www..

Dzisiaj wdraża się coraz to nowe technologie informatyczne, innowacje oraz ciekawe rozwiązania. Jedną z nowinek jest kreowanie stron internetowych za pomocą generatorów stron www. Na dzień dzisiejszy odbywa się multum kampanii reklamowych, namawiających wśród użytkowników, by sami rozpoczęli kreować strony www, lecz bądźmy szczerzy nie każdy się do tego nadaje.

Stworzenie witryny wymaga myślenia oraz polotu, niekiedy nawet trochę nieładu artystycznego 😉 By dodać w projekt coś naprawdę nadzwyczajnego powinniśmy przemyśleć proces tworzenia – to w tej chwili powinniśmy posadzić nasz tyłek i myśleć jak najdłużej. Gotowe szablony www – w generatorach stron internetowych niekiedy działają jak lep na muchy. Są to darmowe szablony ale tylko na pozór, tak naprawdę wszystko jest wliczone w koszta pakietu, za który odblokowujemy dostęp do naszego kreatora.

Darmowe szablony umożliwiają nam naukę oraz start podczas samego procesu tworzenia, i nie mówię tu o prostych generatorach pomagających nam banalną a nawet ułomną edycje. Mam na myśli edytory z najwyższej półki, czyli takie jak zagraniczne, mam na myśli: Webydo,Webflow, bądź najlepszy pretendent do zdominowania polskiego rynku: WebWave. Firma ta nie jest gigantem, jednak ten polski pazur i satysfakcja że wspieramy nasz polski kapitał.. ta oczywistość powinna dać nam do myślenia. Nie chce wymieniać całego badziewia wyrzuconego na „internety”, ponieważ nie starczyło by mi miejsca w artykule. Podsumowując, mogę powiedzieć tylko tyle iż, tak naprawdę strony internetowe warto robić własnoręcznie.

strony-internetowe

Dziś, mając ku temu narzędzia, możemy sami obniżyć koszty prowadzenia oraz tworzenia tego co chcemy, bez przymusu korzystania z usług kto może ale nie koniecznie musi chcieć nam posłużyć pomocną ręką – zapłać pan! I Wypier*alaj! W tem oto sposób kończę dzisiejszy artykuł 😉

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s